IRONCAD: Akademia CAD

Całkiem niedawno pojawiła się zupełnie nowa seria „Akademia CAD”, stworzona przez polski zespół IRONCAD. Jest to cykl pięciu odcinków omawiających podstawowe operacje w środowisku CAD 3D:

  • Uchwyt,

  • Auto zabawkowe,

  • Narzędzie TriBall,

  • Obudowa,

  • Kosz.

Akademia CAD dostępna jest bezpłatnie, mogą z niej korzystać zarówno użytkownicy, jak i potencjalni użytkownicy programu CAD 3D, a także wszyscy zainteresowani tematyką. W mediach społecznościowych, na profilach poświęconych programowi można znaleźć także więcej ogólnodostępnych materiałów – artykułów oraz nagrań.

Cyklicznie organizowane są także bezpłatne webinaria, omawiające specjalistyczne zagadnienia dotyczące programu IRONCAD, ale także ogólną tematykę systemów CAD 3D. Warunkiem uczestnictwa jest tylko konieczność wcześniejszej rejestracji, z powodu ograniczonej ilości miejsc związanej z aspektami technicznymi.

Bezpłatne webinaria i Akademia CAD to nadal nie wszystko. Osoby, które zainteresowane są programem, mogą umówić się na bezpłatną konsultację online. Podczas takiego wirtualnego spotkania omawiane są praktyczne aspekty narzędzia. Dla uczestników konsultacji ważna jest także możliwość zadania pytań związanych z programem. Po drugiej stronie zawsze są eksperci, którzy są w stanie sprawnie rozwiązać wszelkie wątpliwości.

Te wszystkie działania są bardzo ważne, ponieważ użytkowników programu jest coraz więcej w Polsce. IRONCAD znajduje się w czołówce rozwiązań CAD 3D, dlatego materiałów dedykowanych użytkownikom (i nie tylko) jest tak wiele. Największą popularnością cieszą się bezpłatne webinaria, a feedback po nich zawsze jest pozytywny.

Jeżeli chcesz zapoznać się z przygotowanymi materiałami wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową dystrybutora. W zakładce aktualności są informacje na temat planowanych szkoleń (zarówno płatnych, jak i bezpłatnych). Warto jest także zasubskrybować kanał na YouTubie oraz obserwować profile na Facebooku i LinkedIn. Nieustannie pojawiają się tam nowe materiały, z których warto korzystać.