Jak dobry program do warsztatu samochodowego zwiększa wiarygodność firmy?

Nowoczesne warsztaty mechaniki pojazdowej przykładają dziś coraz większą wagę do odpowiedniej obsługi klienta i to zarówno wówczas, gdy oddaje on swój samochód do naprawy, jak i wtedy, kiedy kiedy nie widzi on sposobu realizowania całej usługi. Dobry program do warsztatu samochodowego jest specyficznym oprogramowaniem, które wspiera firmę w zarządzaniu pracownikami, częściami i inwentaryzacjami, ale i umożliwia np. nagrywanie całej naprawy tak, by w razie jakichkolwiek wątpliwości klienta, mógł on na życzenie obejrzeć proces naprawiania swojego samochodu.

W czasach, w których dobra opinia i renoma mechanika jest niezwykle ważna, umożliwienie klientom obejrzenia tego, jak, kto i czym naprawiał jego samochód, nabiera szczególnej roli. Audiowizualna prezentacja naprawy wybitnie wpływa na wiarygodność firmy, podnosi jej renomę i sprawia, że klienci chętniej wracają do warsztatu, gdy znów potrzebują wsparcia. Nowoczesny program do warsztatu samochodowego jest właśnie takim rozwiązaniem, które pozwala na nagrywanie napraw i tym samym kontrolę właściciela firmy nad tym, co rzeczywiście robią jego pracownicy, jak się spisują, jakie stosują rozwiązania i części oraz obserwowanie którzy z nich zasługują chociażby na dodatkowe wynagrodzenie.

Dodatkowo program do warsztatu samochodowego https://integra.auto.pl/ może łączyć w sobie wiele innych zastosować: przyspieszać papierkową obsługę klienta, monitorować ilość części jakie są aktualnie na magazynie, sprawdzać czas pracy osób zatrudnionych czy wspomagać księgową obsługę warsztatu.