JAKI PROGRAM DO RENDEROWANIA WYBRAĆ?

Tworzenie wizualizacji oraz animacji w czasie rzeczywistym to rewolucja w branży architektonicznej. Silniki do renderowania umożliwiają generowanie wirtualnej rzeczywistości (VR), która współcześnie uznawana jest za technikę przynoszącą wiele korzyści projektantom i architektom. Prezentacja utworzonego projektu w tej technologii to nietrywialny sposób na wartościowy kontakt z klientem.

Silnik renderujący SketchUp

Jednym z popularnych oprogramowań do projektowania i modelowania 3D jest SketchUp, który ułatwia oraz usprawnia pracę wielu specjalistów za pomocą kompletu niezbędnych narzędzi. Umożliwiają one tworzenie nieszablonowych wnętrz, wybieranie tekstur, dodawanie gotowych komponentów, a także projektowanie tych zupełnie nowych.

Silnik renderujący SketchUp pozwala projektantom przedstawić efekty swojej pracy w postaci fotorealistycznej wizualizacji oraz zaprezentować ciekawy projekt, który może być uznany za bardziej konkurencyjny i profesjonalny w porównaniu z innymi rozwiązaniami. Poza tym programem na rynku dostępne są narzędzia, zapewniające zaawansowane wizualizacje, które są jakościowo porównywalne do tych, które udostępnia silnik renderujący SketchUp.

Program do renderowania Eyecad VR

Eyecad VR jest kompatybilny z oprogramowaniem SketchUp, więc uznawany jest za równie profesjonalne narzędzie do tworzenia wysokojakościowych wizualizacji. Pozwala także na umieszczenie projektu w wirtualnej rzeczywistości, która nie tylko znacząco wpływa na inwestora za pomocą wrażeń wizualnych, ale również umożliwia szybsze podjęcie przez niego decyzji, dzięki znajomości efektu.

Silniki do renderowania przekształcają różnorodne obrazy i ich całe sekwencje w realistyczne wizualizacje, które pozwalają na autentyczne odtworzenie wyglądu przyszłego terenu budowlanego lub projektowanego wnętrza. Program do renderowania Eyecad umożliwia wdrożenie technologii VR do projektów, które dzięki niej mogą z łatwością zaistnieć na rynku.

Powyższe zalety to tylko niektóre, które oferują profesjonalne oprogramowania. By poznać szczególne możliwości, jakie dają silniki do renderowania, trzeba poznać ich działanie w praktyce. Inwestycja w innowacyjny program to klucz do sukcesu projektanta i szansa na zdobycie prestiżu, a także zysku (nie tylko pieniężnego).