Który futerał okaże się lepszy?

Absolutnie każde etui na telefon ma zarówno swoje wady, jak i także swoje zalety. Dobór etui odpowiedniego powinien być przede wszystkim bezpośrednio dopasowany do naszych konkretnych potrzeb. Dany rodzaj pokrowca okazać się może naprawdę świetnym rozwiązaniem dla jednego użytkownika, a zupełnie pomysłem nietrafionym dla innego posiadacza telefonu komórkowego.

Wybór etui na telefon przede wszystkim powinniśmy uzależnić od naszej aktywności, częstotliwości oraz wykonywanego zawodu. Bardzo dobrym etui na telefon jest kabura z klapką.

Kabura to bardzo elegancki pokrowiec, który jest wykonany z grubej strony, stanowiący zabezpieczenie pełne dla smartfona. Wewnątrz futerału znajduje się osłonka silikonowa, chroniąca dodatkowo oraz utrzymująca telefon w pozycji stabilnej. Kabura z klapką posiada otwory bezpośrednio na złącza oraz także komponenty telefony. Dzięki temu podczas chęci korzystania z głośnika, aparatu czy też wejścia audio, nie trzeba w ogóle wyciągać naszego urządzenia z pokrowca. Etui na telefon z klapką został także wyposażony w magnez praktyczny, dzięki któremu futerał się nie otwiera samowolnie.

Z uwagi z tym, że sama skóra, z którego jest wykonany pokrowiec jest gruba, to smartfon w kaburze uzyskuje o wiele większe rozmiary. Dlatego też osoby, którym bardzo zależy na zachowaniu gabarytów oryginalnych telefonu unikać powinny pokrowców tego typu. Zaś dla użytkowników, którzy często korzystają z funkcji smartfona, konieczność otwierania każdorazowego klapki może być bardzo uciążliwa.