Odbiór mieszkania od dewelopera – na co zwrócić uwagę?

Inwestując w usługi kogoś takiego, jak deweloper poznań i kupując swoje pierwsze mieszkanie w końcu dochodzimy do momentu, w którym musimy je odebrać. Jest to bardzo ważny moment w całym procesie, gdyż to on potwierdza prawidłowe wykonanie zadania przez wykonawcę i to po nim stajemy się już właścicielami nowego lokum.

Na co zwrócić uwagę?

To, czy deweloper Poznań oddaje nam do dyspozycji mieszkanie, które spełni nasze wymagania powinno być przez nas bardzo dokładnie sprawdzone. Zwróćmy więc uwagę na to, by mieszkanie odbierać za dnia, gdyż to właśnie światło dzienne pozwala wychwycić najwięcej uchybień. Pamiętajmy, żeby wziąć ze sobą potrzebne narzędzia (linijka, poziomica, “kontrolka” do sprawdzenia prądu). Najlepszym działaniem jest jednak zabranie ze sobą profesjonalisty (najlepiej w dziedzinie remontów), który na to wszystko spojrzy swoim okiem i podpowie, co jest nie tak.

Podsumowanie

Odbierając własne mieszkanie pamiętajmy, że deweloper Poznań jest prawnie zobowiązany do doprowadzenia go do stanu, jakiego oczekujemy. Nie bójmy się więc zgłaszać mu jakichkolwiek zastrzeżeń, a z nowego lokum na pewno będziemy zadowoleni.