Reklama dla deweloperów

Źródło: https://odysseycrew.pl/

Skuteczna reklama dla deweloperów

Reklama dla deweloperów w nawet 70 proc. odpowiada za decyzje podejmowane przez inwestorów, dla których znaczenie ma każdy etap procesu sprzedaży. Odpowiednie działania marketingowe mogą nie tylko przyciągnąć klientów do biura, ale również skuteczniej zwrócić ich uwagę na jakość i wartość prezentowanej oferty. Wpływając na decyzje zakupowe odbiorców, należy w sposób priorytetowy podejść do procesu sprzedaży, a także odpowiednio zintegrować i zaplanować sposób prezentacji poszczególnych inwestycji.

Interaktywne makiety inwestycji

Interaktywne makiety inwestycji z aplikacją Homer są rozwiązaniem znacząco ułatwiającym sprzedaż nieruchomości. Narzędzie to odpowiada za integrację innych narzędzi sprzedażowych w pojedynczej intuicyjnej aplikacji, a także umożliwia korzystanie z szeregu możliwości prezentacyjnych. W Odyssey Crew projektujemy makiety w taki sposób, aby były łatwe w obsłudze i spełniały wszystkie potrzeby użytkowe. Rozwiązania te charakteryzują się wysoką funkcjonalnością zarówno dla sprzedawców, jak i klientów zainteresowanych inwestycją. Wszystkie informacje zawarte w makiecie prezentowane są w niezwykle atrakcyjnej formie.

Lokalizacja i model 3D

Lokalizacja obiektu przygotowywana jest w formie przejrzystej mapy interaktywnej. Prezentuje ona nie tylko część miasta, w której znajduje się dana inwestycja – obejmuje również najważniejsze atrakcje i usługi w jej pobliżu. Trójwymiarowy model opracowywany jest w sposób niezwykle realistyczny. Wysokiej jakości grafika efektownie odwzorowuje kształt i charakter zabudowań, a także ich najbliższe otoczenie. Za sprawą dynamicznego oświetlenia możliwe jest ponadto zawarcie informacji dotyczących doświetlenia poszczególnych mieszkań.