Strefa 3D/AR

Źródło: https://domoteka.pl/

Witamy w rozszerzonej rzeczywistości!

Rozszerzona rzeczywistość, czyli Augmented Reality (w skrócie: AR) to system pozwalający na połączenie świata realnego z wirtualnym. Poprzez nakładanie wirtualnych elementów na realną przestrzeń, możemy sprawdzić, jak będzie wyglądał rzeczywisty świat uzupełniony o dodane do niego przedmioty.

W naszym przypadku działa to tak, że możemy na próbę dopasować dowolny mebel do innych, które już mamy, zanim zdecydujemy się na jego zakup!

Wystarczy, że otworzysz stronę Domoteki na swoim smartfonie, wybierzesz jeden z modeli mebli – i już możesz umieścić go w swoim pokoju lub biurze. Zobacz, czy sofa, biurko, krzesło, łóżko – będzie pasowało do Twojego wnętrza.

Pasuje? Teraz możesz wybrać się do Domoteki i odwiedzić odpowiedni salon.

Poniżej umieściliśmy wybrane modele 3D mebli dostępnych u najemców Domoteki. Dla wygody użytkowników podzieliliśmy je na kategorie. Korzystając z technologii AR każdy użytkownik smartfona może umieścić wybrany z naszej oferty przedmiot w przestrzeni swojego mieszkania lub biura. Efekt będzie widoczny na ekranie telefonu – wystarczy skorzystać z naszej strony rozbudowanej o AR, bez potrzeby ściągania dodatkowych programów czy aplikacji.

Baza modeli 3D na naszej stronie systematycznie się powiększa o nowości z oferty najemców, żeby jak najwięcej  mebli dostępnych w Domotece można było „przymierzyć” nie wychodząc z domu.

Zaaranżuj swoją przestrzeń na nowo – z Domoteką!