Strzelnica laserowa – trening nie tylko dla profesjonalistów

Źródło: http://shootertarnow.pl/

Chciałbyś nauczyć się strzelać bez inwestowania w broń i amunicję? Zależy ci na udoskonaleniu umiejętności strzeleckich w bezstresowych warunkach? A może szukasz pomysłu na ciekawy event firmowy bądź wieczór kawalerski? Wypróbuj strzelnicę laserową! Realistyczny symulator prawdziwej broni – bez wysokich kosztów i w dowolnych warunkach atmosferycznych!

Krótka historia strzelania laserowego

Laserowy system strzelecki pierwotnie powstał jako rozwiązanie dla wojska, stanowiąc precyzyjne odwzorowanie realnego pola walki. Pozwalał na profesjonalny trening z wykorzystaniem urządzenia, które symuluje zachowanie broni oraz specyfikę posługiwania się nią. Niskie koszty przeprowadzania ćwiczeń sprawiły, że system przyjął się jako program treningowy policji, służb specjalnych oraz pracowników ochrony. Laserowy system pozwala na efektywne ćwiczenie strzelania z broni w bezpieczny sposób, niezależnie od warunków pogodowych i pory dnia. Uczy koordynacji ręka-oko i pozwala na realistyczną symulację wizualnego aspektu strzelania.

Przystępność tego systemu sprawiła, że niedawno wykroczył on poza profesjonalne strzelnice i stał się dostępny także dla cywilów.

Naucz się strzelać bez ryzyka!

Brak ryzyka związanego z posługiwaniem się ostrą amunicją, możliwość symulowania różnorodnych warunków pola walki i brak ograniczeń związanych z porą dnia i warunkami atmosferycznymi sprawił, że laserowy system pokochali strzelcy sportowi (IPSC) na całym świecie. Możliwość bezstresowego, regularnego treningu umożliwia poprawienie techniki, refleksu i koordynacji ręka-oko.

Pobyt na strzelnicy laserowej to także niesamowita rozrywka dla większych grup. Sprawdza się jako oryginalny pomysł na wieczór kawalerski bądź integracyjny event firmowy. Ze względu na najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz różnorodne symulacje otoczenia laserowe strzelanie może być także świetną przygodą dla dzieci w każdym wieku!

Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w symulacji prawdziwego pola bitwy, dynamicznego toru IPSC lub strzelania precyzyjnego, skontaktuj się ze strzelnicą laserową Shooter w Tarnowie!